Olaplex

Jedná se o ORIGINÁLNÍ chemickou recepturu, která dokáže znásobovat a obnovovat rozbité disulfidové vazby. Takovému přípravku nelze konkurovat!

Systém Olaplex neobsahuje silikony, sulfáty, ftaláty, DEA, aldehydy a není testován na zvířatech.

Olaplex vynalezli dva přední světoví odborníci v oblasti materiálů a chemie, kteří nikdy předtím nepracovali pro vlasový průmysl - Dr. Eric Pressly a Dr. Craig Hawker. Vznikl tak tým snů, který s čerstvým nadhledem vynalezl chemickou složku, jež bez silikonu a minerálních olejů obnovuje rozbité vazby ve vlasech. Vazby ve vlasech mohou být rozbity při chemickém ošetření (barvení, melír, trvalá…), ale i při mechanickém poškození či povětrnostními vlivy.

Při chemickém ošetření přidáváme Olaplex přímo do melíru či barvy. Olaplex obnovuje rozbité vazby přímo při procesu barvení či melírování, ale i po něm. Můžeme tak zesvětlovat i poškozené vlasy, které jsou při této proceduře zároveň “opravovány“. Výsledkem jsou vlasy silnější než kdy předtím a barva vydrží déle.

V případě, že chcete pouze vlasy uzdravit po nešetrném barvení či jinak poškozené, nabízíme Olaplex kúry, které “opraví“ poškozené vlasy a vlasy jsou ihned po kúře silnější a zdravější.

Celou péči Olaplexu doporučujeme podpořit ještě Olaplex kúrou pro domácí použití, kde si alespoň jednou týdně do ručníkem vysušených vlasů vetřete dostatečné množství Olaplexu no3. Ten ponecháte ve vlasech 10 minut. Pro lepší účinek je možné ponechat ho déle. Poté se vlasy dobře umyjí šamponem a kondicionérem.

Náš Salon BelleSanté používá Olaplex již od začátku dubna 2015, kdy se Olaplex dostal z Ameriky do Evropy. Byli jsme jedni z prvních v ČR, kdo začali s Olaplexem pracovat.

Každý den nám Olaplex dokazuje svoji velikost v kadeřnických službách svými možnostmi a uplatněním ale hlavně skvělými výsledky.

Copyright (c) 2015 Salon Belle Santé