V našem Salonu BelleSanté Vám nabízíme kadeřnické služby na základě konkrétního přání zákazníka s nejvyšší odbornou péčí, kde zároveň při každé proceduře pečujeme o kvalitu Vašich vlasů a dbáme o jejich ještě lepší zdraví, sílu, lesk, pevnost a pružnost.

Náš salon BelleSanté jako jeden z prvních v České republice používá Olaplex. Proto můžeme při barvení a melírování vždy zaručit perfektní výsledek s ještě lepší kvalitou vlasů než před ošetřením. Zesvětlování s Olaplexem z černých nebo velice tmavých vlasů umíme při zachování jejich kvality při jedné návštěvě. Stejně tak vytvoření ombre z velmi tmavých vlasů.

Jelikož sledujeme světové trendy a novinky v kadeřnických službách ze zahraničí i nové kadeřnické postupy od světových kadeřníků, na jejichž školení se pravidelně účastníme, vyhledává nás dlouhodobě i zahraniční klientela z řad studentů nebo návštěvníků místních hotelů, kteří se o nejlepší kadeřnické služby zajímají.

Můžeme si u nás nechat vytvořit účes pro každodenní příležitost, ale i na svatbu, promoci, taneční či jinou výjimečnou událost. Některé naše klientky k nám přichází i pravidelně cca dvakrát týdně a nechávají si upravit účes před zaměstnáním.

Název našeho salonu - BelleSanté - znamená ve francouzštině "krásné zdraví" a tím se i řídí všechny naše služby a celá filozofie salonu.
V případě, že jsou Vaše vlasy jakýmkoliv způsobem narušeny nebo poškozeny, nejprve Vám nabídneme ozdravnou kúru, která "opraví" Vaše vlasy a teprve poté budeme pokračovat v ostatních kadeřnických službách. Nabízíme různé ozdravné a pečující kúry přesně ušité a namíchané pro Váš druh vlasů i reflektující na Vaše požadavky a problémy. 

Rádi poradíme i v oblasti Trichologie a doporučíme nejlepší postup včetně přípravků k vyřešení problémů. 

Nabízíme i kúry Agáve za studena i za tepla. Kúra Agáve za tepla Vám ošetří Vaše vlasy a narovná neposlušné vlny přírodní cestou až na 3 měsíce. Agáve rostlina je bohatá na cukr, který se zažehlí do vlasů a ten na sebe váže vodu. Vaše vlasy jsou tak velmi pevné a hydratované a navíc překrásně lesklé.

Pracujeme především s vlasovou kosmetikou podporující přírodní péči od předních světových značek Alterna a Bio-Ionic.
Stejně tak pracujeme s fény a kulmami Bio Ionic a GHD. Velmi oblíbená je u nás Agáve žehlička, která při žehlení zároveň zažehluje agáve olej do vlasů a péče tak vydrží o poznání déle.
Barvy a přelivy používáme Loreal - INOA. Jsou to velice šetrné a ošetřující bezamoniakové barvy.

Nabízíme revoluční řešení ve vlasové péči. Zvláště se zajímáme o :
- podporu zdravých vlasů a jejich regeneraci
- revoluční celosvětové trendy a novinky v kadeřnických službách
- výhradně přírodní narovnávání
- péči při obnově a vypadávaní vlasů po úrazech a nemocech.

 

Copyright (c) 2015 Salon Belle Santé