Co je ExtendMagic

šetrná metoda prodloužení a zahuštění vlasů, která splňuje požadavky i nejnáročnějšího zákazníka a stylisty

Tato metoda je zcela bez omezení a vhodná pro každého. Nezáleží na délce, kvalitě či hustotě Vašich vlasů. Velikost spojů zcela přizpůsobíme podle Vašich potřeb. Prodlužujeme a zahušťujeme již od 1cm délky vlasu. Spoje jsou pružné a jejich složení blahodárně působí na Vaše vlasy, které posilují, vyživují a pomáhají v jejich zdravému růstu. Jako jediní provádíme úplné mikrozahuštění vlas na vlas. 

Komu je určen

ExtendMagic je určen Vám, kteří máte jemné a zeslabené vlasy nebo jste po úrazech a dlouhodobých nemocech.

Pomáháme těm, kteří trpí vypadáváním vlasů a mají velmi řídké vlasy nebo i celá lysá místa. Funguje perfektně proti vypadávání vlasů, řídnutí vlasů, je vhodný pro velmi poškozené a jemné vlasy a pokrývá prořídlá místa (muži a ženy).

Fotogalerie ExtendMagic

Jak funguje

Vlasy prodlužujeme a zahušťujeme metodou ExtendMagic oproti jiným metodám zcela neviditelně, přirozeně a navíc spoje vyživují Vaše vlasy.

Prodloužení a zahuštění vlasů pomocí ExtendMagic probíhá tzv. za studena - do 50°C. Nedochází tím k poškození vlastních vlasů teplem. Nezávislé testy prokázaly, že díky unikátnímu složení přírodní směsi pro spoje ExtendMagic, nedochází k poškození vlastních vlasů a tyto jsou po prodloužení vyživené, zdravější a odolnější. ExtendMagic nahradí drahé přístroje, umí bezkonkurenční klasická prodloužení, zahuštění velmi prořídlých vlasových partií jak u žen, tak i u mužů. Pomocí ExtendMagic můžeme připravit vlasové prodloužení i na klasickou páskovou techniku / pu-extension, hair tape, tapex a podobně.

ExtendMagic - Šetrné prodloužení vlasů

O ExtendMagic

 • ExtendMagic prodloužení se aplikuje cca 2 až 3mm od pokožky hlavy zákazníka.
 • Při prodlužování a zhušťování vlasů běžné kvality a hustoty jsou navíc menší spoje zcela přirozené a nepramínkují se.
 • Prodloužení a zhuštění je z blízka zcela k nerozeznání od vlastních vlasů.
 • Spoje jsou oproti jiným prodloužením podstatně menší, téměř neviditelné, pružné a velice odolné.
 • Ihned po prodloužení se mohou vlasy barvit a trvalit – doporučujeme své profesionály.
 • Další jedinečností ExtendMagic je, že k prodloužení můžete použít vlasy přímo z copu bez předchozí přípravy.
  Toto je odlišné od současných ostatních technik prodloužení. Tato funkce umožňuje využít širší paletu prodloužení vlasů - prodloužení panenskými vlasy bez dalších úprav.
 • ExtendMagic používá studenou přírodní směs pro spoje, která nepálí a její složení je velmi šetrné k vlasům, tím nedochází k jejich poškození.
 • Spoje jsou po celou dobu pružné a netlačí při spánku. Při správné aplikaci jsou spoje téměř neviditelné.
 • Navázaní pramene trvá méně než 10 sekund, takže ušetříte spoustu času ve srovnání s konvenčními metodami prodlužování vlasů.
 • Lze prodloužit jeden vlas na jeden vlas - vytváříme tak ofiny. Prodlužujeme a zahušťujeme i vrchní a nadušní partie hlavy, které jsou i z části lysé. Tyto části nelze jinými metodami neviditelně zahustit, protože právě vlasy z těchto partií slouží k překrytí viditelných spojů u ostatních metod.
 • Funguje perfektně proti vypadávání vlasů, řídnutí vlasů, je vhodný pro velmi poškozené a jemné vlasy a pokrývá prořídlá místa (muži a ženy).
 • Prodloužené vlasy se na hlavě nepramínkují. Spoje jsou neviditelné. Pro zdravé vlasy je ExtendMagic nejkvalitnějším možným prodloužením. Pro oslabené vlasy po nemocech a úrazech je ExtendMagic ve většině případů jedinou možnou volbou k návratu ke krásným a hustým vlasům.

 

 

Copyright (c) 2015 Salon Belle Santé